• Головна
  • Водій, який перекинув автобус із 54 пасажирами на Тернопільщині, потрапив під амністію (ВІДЕО)
16:00, 19 березня 2018 р.

Водій, який перекинув автобус із 54 пасажирами на Тернопільщині, потрапив під амністію (ВІДЕО)

Водій, який перекинув автобус із 54 пасажирами на Тернопільщині, потрапив під амністію (ВІДЕО)

Суд амністував водія пасажирського автобуса, що злетів у кювет в селі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області.

У салоні на момент аварії було 54 пасажира, з них — одна пасажирка загинула, ще один — травмувався. Усі пасажири — з Івано-Франківщини. Група їхала з Коломиї на відпочинок до Чорноморська.

Аварія, нагадаємо, трапилась 8 липня 2017 року близько 18.00 години на трасі «Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече».

Водій автобуса на небезпечній ділянці дороги не скинув швидкість, на повороті виїхав на зустрічну смугу та зустрічне узбіччя, а потім поза їх межі, де у кюветі під час перекидання зіткнувся із деревом.

Як випливає із матеріалів Чортківського районного суду, одна із пасажирок під час перекидання автобуса вилетіла через вікно, а далі буда здавлена кузовом того ж автобуса.

Дівчина загинула на місці. Постраждав під час аварії і ще один пасажир — він отримав травми середнього тяжкості.

У суді водій автобуса Микола Б. свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, попросив суворо не карати та звільнити від відбування покарання відповідно до Закону “Про амністію у 2016”, так як має на утриманні малу дитину. Попросив, до слова, не карати водія через його молодий вік і наявність дитини, і сам травмований пасажир, пише "Терноград".

Суд, відповідно, визнав його винуватим у вчиненнізлочину за ч.2 ст. 286 КК та дав три роки тюрми безпозбавлення права керування транспортними засобами.

На підставі ст.75 КК України звільнив від відбування призначеного покарання, встановивши йому іспитовий строк тривалістю два роки.

І врешті, на підставі пункту «в» ст.1, ст.13 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016 року звільнив його від відбування призначеного покарання. Про це йдеться у вироку від 7 березня.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. Сторони ще можуть подати апеляцію.

#Тернопільщина #ДТП #автобус #пасажири #суд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...