• Головна
  • "В доньки в ніжці близько сотні пухлинок": допоможіть 5-річній Яні на лікування (ФОТО)
14:01, 25 березня 2018 р.

"В доньки в ніжці близько сотні пухлинок": допоможіть 5-річній Яні на лікування (ФОТО)

"В доньки в ніжці близько сотні пухлинок": допоможіть 5-річній Яні на лікування (ФОТО)

Майже 10 тисяч євро потрібно 5-річній Яні Кульпак на операцію в Німеччині. В дівчинки вроджений лімфостаз лівої ноги, і якщо його не вилікувати, наслідки можуть бути навіть смертельними.

Яна Кульпак хворіє на лімфостаз лівої ноги з народження. У батьків з'явилася надія на одужання дочки, але немає коштів на проведення повторного лікування за кордоном, оскільки ця хвороба в Україні не лікується. Вартість лікування впродовж 10 днів в німецькій клініці буде коштувати 9470,95 євро. Таких грошей в батьків, які виховують трьох дітей, просто немає. - Пухлини доброякісні, але якщо нічого не робити, то буде біда, - каже мама дівчинки Галина.

- Ми вже їздили у Німеччину на операцію в 2016 році і вже витратили 10 тисяч євро. Зараз маємо їхати ще раз в місто Хал. Цей лімфостаз не вилікується за одну операцію, бо в доньки в ніжці близько сотні маленьких пухлинок. Лікарі кажуть, що це як жменю намистинок розсипали по нозі. Зараз донька веде звичайний спосіб життя. Але як кажуть наші і німецькі медики, що якщо хоча одна пухлинка потрапить через кровотік у м'язи або в кістки - вона не буде ходити. А якщо увнутрішні ограни - то це буде фатально. Тому ми просимо усіх небайдужих допомогти врятувати нашу дочечку.Операцію призначили на 6 червня. Зібрати самотужки 10 тисяч євро батьки не можуть, тому просять усіх небайдужих допомогти, пише "20 хвилин".

Довідка:

Кошти на лікування Яни Кульпак можна перераховувати на картку "ПриватБанку": 4149 4978 3895 7225 Кульпак Володимир Богданович Телефон: 0985005069 (батько Володимир)

"В доньки в ніжці близько сотні пухлинок": допоможіть 5-річній Яні на лікування (ФОТО), фото-1
#Тернопіль #хвороба #дитина #лікування #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...