• Головна
  • Кожен десятий тернополянин після заробітків у Польщі планує туди переїхати,- опитування
15:28, 27 березня 2018 р.

Кожен десятий тернополянин після заробітків у Польщі планує туди переїхати,- опитування

Кожен десятий тернополянин після заробітків у Польщі планує туди переїхати,- опитування

Водночас більшість трудових мігрантів планують повернутися до країни для роботи.

11% українців, які перебували на заробітках в Польщі, збираються переїхати туди на постійне місце проживання, заявив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, пише "Інтерфакс-Україна".

Дві третини українців говорять, що знову поїдуть до Польщі на заробітки, а ось про переїхати на постійне місце проживання говорять тільки 11% опитаних нами", - розповів він.

За словами Антиповича, 74% опитаних трудових мігрантів не планують переїжджати на постійне місце проживання до Польщі в найближчі місяці, ще 16% вагалися з відповіддю.

"90% респондентів не планують купувати нерухомість у Польщі... По-перше, вони можуть не мати можливості це зробити, по-друге, - бажання, оскільки хочуть повернутися до України", - додав соціолог, уточнивши, що переважно українці їдуть до Польщі на заробітки на один-три місяці.

Окрім цього, експерт повідомив, що понад 50% респондентів задоволені своїми роботодавцями в Польщі, 8% - незадоволені, ще 40% вагалися з відповіддю.

Зауважимо, опитування проводили у форматі face-to-face з 9 до 26 лютого 2018 серед жителів Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька у віці від 18 років і старше, які протягом останніх п'яти років працювали в Польщі, на замовлення польської рекрутингової компанії Personnel Service. Вибіркова сукупність респондентів склала 400, похибка репрезентативності дослідження - не більше 4,9%.

Нагадаємо, у Нацбанку переконані, що трудова міграція українців зростатиме ще два-три роки, а після цього почне знижуватися. Регулятор сподівається, що невдовзі в Україні збільшиться рівень зарплат, що допоможе стримати потік мігрантів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заробітчани #Польща

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...