• Головна
  • Голова РДА з Тернопільщини придбав величезну квартиру за копійки, кажуть активісти
09:34, 30 березня 2018 р.

Голова РДА з Тернопільщини придбав величезну квартиру за копійки, кажуть активісти

Голова РДА з Тернопільщини придбав величезну квартиру за копійки, кажуть активісти

Голова Зборівської РДА придбав собі в Тернополя квартиру, площею в 100 кв м, всього за 320 000 грн. 

Про це написав у Фейсбуці в спільноті Зборів - місто моєї мрії Михайло Бігус.

"Отримав цікаву інформацію. Думаю, зборівчанам варто про це знати.

Завтра 30 березня, в п’ятницю, о 12.00 в Тернопільському міськрайонному суді має відбутися судове засідання з приводу порушення головою Зборівської районної державної адміністрації І. Б. Яворським вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Як виявилося, ще 10.02.2018 року сектором протидії корупції управління захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції Ук раїни складено адміністративний протокол за ч.2 ст. 172-6 КУпАП про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані) відносно голови Зборівської районної державної адміністрації І. Б. Яворського, який у січні 2017 року придбав у власність квартиру в Тернополі загальною площею 100 м. кв., вартістю 320 000 грн.

Виявляється, судові засідання вже тричі переносились. То голова РДА захворіє, то на нараді.

Виникає два питання:

1. Де в Тернополі можна так дешево купити квартири, за ціною 3200 грн за кв.м., коли реальні ціни в як мінімум в 3,5-4 рази вищі? Фактична вартість занижена?

2. Як чиновник, який вже майже 4 роки працює на посаді голови РДА і в декларації якого в розділі «Грошові активи» відсутні будь-які суми (а в цьому розділі необхідно вказати розмір грошових активів, якщо вони перевищують 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року), примудрився заробити такі суми для придбання житла, реальна вартість якого набагато вища?

Може, нарешті таки справедливість восторжествує?", - йдеться в дописі.

#житло #чиновник #корупція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...