• Головна
  • В Тернополі підлітку прострелили руку, бо не дав цигарку
12:46, 30 березня 2018 р.

В Тернополі підлітку прострелили руку, бо не дав цигарку

В Тернополі підлітку прострелили руку, бо не дав цигарку

Повідомлення від чергового лікаря обласної дитячої лікарні надійшло на лінію "102" 29 березня. Медик повідомив, що до них з вогнепальним пораненням пальця руки звернувся сімнадцятирічний тернополянин.

З його кисті хірург витягнув стороннє тіло, а саме - металеву кульку. Юнака після надання меддопомоги відпустили додому, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

З потерпілим спілкувалися працівники поліції. За словами неповнолітнього, до нього в одному з провулків центральної частини міста підійшов невідомий та попросив сигарету. Після відмови перехожий вистрелив йому в руку з невідомого предмета.

Від проходження судово-медичної експертизи юнак відмовився. Він описав дебошира і попросив, у разі встановлення особи, провести з ним профілактичну бесіду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #поранення

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...