Тернополянину на операцію потрібно зібрати 200 000 грн. за три тижні

Тернополянину на операцію потрібно зібрати 200 000 грн. за три тижні, Наталія Наконечна

У 50-річного тернополянина Андрія Колодницького онкологічне захворювання лімфатичної системи. Медики довели, що причина захворювання - чорнобильська катастрофа. Тернополянин був її ліквідатором. Після Великодня чоловіковімають робити операцію. Щоб зібрати 200 000 грн у рідних чоловіка є три тижні.

Андрій Колодницький - батько чотирьох дітей. Старшій доньці - 25, а молодшому синові- 14.Чоловік займається сільським господарством. Як розповідає дружина Андріяпані Наталія, діагноз - лімфомамантійної зони 3-ї стадії, йому поставили у серпні 2016-ого року. -Це наслідок чорнобильської аварії. Чоловік був ліквідатором тої катастрофи, - каже жінка. -Але наслідки проявились лише тепер. Комісія довела, що причина його захворювання саме та радіація, яка була на Чорнобильській АЕС. У 2017-ому році пан Андрій пройшов 12 хіміотерапій, 9 - у Тернополі, а 3 - в Києві. - Трансплантацію мають робити після Великодня, - каже дружина Андрія Колодницькогою -Лікарі кажуть, що зараз виліковують 90-92% пацієнтів з такими захворюваннями. Операцію робитимуть у Києві.Як він почувається зараз? Ну, дякувати Богу, не падає духом, працює. Він займається сільським господарством. Надіється, що все буде добре і готується до посівної. Рідні та друзі АндріяКолодницького надіються на допомогу небайдужих людей, адже зібрати 200 000 грн за три тижні самостійно вони не в силах, пише "20 хвилин".

Довідка:

Кошти на операцію Андрія Колодницького можна перераховувати на картку "ПриватБанку": 4149 4393 9583 3969. Отримувач: (дружина) Колодницька Наталія Володимирівна. Телефон: 098-277-20-44.

Тернопіль допомога хворий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі