У Тернопіль приїде найшвидший піаніст світу (ВІДЕО)

У Тернопіль приїде найшвидший піаніст світу, Наталія Наконечна

14 квітня у Тернополі відбудеться концерт Любомира Мельника. Він – композитор з Канади. Нині – найшвидший піаніст світу. Важливо й те, що Любомир – має українське коріння.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. Це найшвидший результат на всій планеті. Любомир грає лише свою музику, яку не може повторити ніхто з інших музикантів.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Тоді в Києві під час свого концерту повідомив: усі кошти за квитки на його концерт перерахує родинам воїнів, загиблих на сході України. І так чи не кожен його концерт – збір грошей на добрі справи, пише "Галас".

Концерт Любомира Мельника у Тернополі відбудеться 14 квітня, о 20:00 в обласній філармонії.

Тернопіль піаніст приїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі