Оголосили старт Великоднього ярмарку у Тернополі

Оголосили старт Великоднього ярмарку у Тернополі, Георгій Шевчук

Відкриття святкового Великоднього ярмарку стартує у Тернополі з 4 квітня.На території ярмарку, що розкинувся на бульварі Шевченка, з 10.00 до 22.00 год. працюватимуть 36 стилізованих дерев’яних будиночків із виставкою-продажем виробів від талановитих українських ремісників. Також буде гастрономічний сектор із презентацією страв національної кухні, а на Театральному майдані дорослих та дітей чекатиме розважальна програма.

«Цьогоріч партнерами в організації заходу стали «Львівські ярмарки», що протягом 9 років провели уже близько 100 подібних проектів в Україні та Кракові, враховуючи найкращі традиції міських ярмарків Західної Європи», - розповідає директор КП «Туристично-інформаційний центр м. Тернопіль» Тарас Ковальчук.

Зі слів арт-директора компанії «Львівські ярмарки» Ольги Гренюх, слідкуючи за динамікою розвитку туристичного потенціалу Тернополя, компанія та підприємці зі Львова давно мріяли потрапити у Файне місто, тому даний проект є для них цікавим та стане початком плідної співпраці.

Програма Великоднього ярмарку можна знайти на сайті міської ради.

Великодній_ярмарок Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі