Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО)

Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти", Наталія Наконечна

Від 8.00 год. 4 квітня жителі села Біла на вул. Мазепи, 26 пікетують приміщення "Нової пошти". Люди кажуть, що через транспорт поштової компанії на їхній вулиці знищили дорогу, яку робили за людський кошт. А згідно з рішенням сільської ради, звільнити приміщення поштамалаще 1 квітня.Спершу жителі Білої повідомили, що пікету не буде, бо про це просила сільський голова.

- Вранці голова зв'язувалася з депутатами сільської ради і казала людям, що кликатиме власника "Нової пошти" і просила, щоб не перекривали тої вулиці, - повідомив мешканець Білої пан Олександр. А згодом жителі повідомили, що вулицю таки перекрили. На місці пікету люди спершу відмовлялись від коментарів. Мовляв, поки ніхто не приїде з керівництва "Нової пошти", то нічого не говоритимуть. Але згодом таки розговорились.- Нас не влаштовує те, що тут ця пошта, - каже житель Білої пан Володимир. - Спершу ця пошта була з іншої сторони в гаражі, всі авто туди їздили. А потім пошту перемістили в приміщення, яке на нашій вулиці. І тепер усі під'їжджають туди.І ця дорога вузенька, по ній ходять діти. А до пошти їздятьвеличезні фури, які вже розбили дорогу, яку люди робили за власні гроші.

Крім розбитої дороги, мешканці ще скаржаться на сміття, яке залишається після розвантажень та завантажень фур. І ще переживають за дерева, які обрізали.Як розповідають жителі Білої, вони звертались до представників "Нової пошти", але їх там не чують. - Була сесія сільської ради, на яку прийшов власник пошти і сказав, що у нього складений договір на оренду до 1 квітня, - розповідають люди. - І попросив, щоб ми почекали. Ми почекали. Але ж вони навіть не збираються з'їжджати. Тому ми перекрили дорогу до пошти. Але до нас ще ніхто не виходив з представників, пише "20 хвилин".

Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 Поблизу Тернополя у Білій люди перекрили дорогу: протестують проти "Нової пошти" (ФОТО+ВІДЕО), фото-5
Тернопіль Біла дорога перекриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі