Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені (фото)

Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені, Антоніна Сімаченко

Страви національної кухні, етнограй писанок та вишиванок, смаколики на будь-який смак і весела розважальна програма очікують тернополян і гостей міста на Великодньому ярмарку у Тернополі.

Святкова торгівля стартувала 4 квітна на Театральному майдані та бульварі Тараса Шевченка. На території ярмарку з 10.00 до 22.00 години працюватимуть 36 стилізованих дерев’яних будиночків із виставкою-продажем виробів від талановитих українських ремісників.

У програмі заходу – Великодній забіг, спортивні забави для батьків та дітей, бої крашанок і, звісно, гаївки. Окрім Великоднього концерту, для жителів і гостей міста звучатиме легка та популярна музика муніципального Галицького камерного оркестру. Триватиме Великодній ярмарок у Тернополі до 15 квітня.

Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені. Кажуть, ярмаркове містечко у святкових декораціях додає настрою, пише Медіатор

- Дуже сподобалось. Перший раз в Тернополі. Прикольна ідея. Якби в подальшому так було, то би було дуже гарно. Сто відсотків піднімає настрій. Тому, що подібного у Тернополі не було. Всерівно, якщо робляться якійсь дійства – це і для молоді, скажімо так, корисно і старших людей вийти та подивитися. І заохочує гостей приїхати у місто, – кажуть відвідувачі ярмарки.

- Оскільки місто готується, хочеться, якби, насолодитися цим. Приємно бачити стільки людей, які відпочивають. І, загалом, цікаво, як всі будуть проводити ці свята. Зокрема, саме в нас в місті, – зазначив тернополянин.

Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені (фото), фото-1 Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені (фото), фото-2 Запровадженням Великоднього ярмарку у Тернополі жителі і гості міста задоволені (фото), фото-3
Тернопіль Великодній_ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі