Ліквідатору аварії на ЧАЕС потрібна допомога небайдужих тернополян

Ліквідатору аварії на ЧАЕС потрібна допомога небайдужих тернополян, Антоніна Сімаченко

Важка недуга спіткала 50-річного Андрія Колодницького з Тернополя. У нього виявили онкологічне захворювання лімфатичної системи, причина якому — робота чоловіка ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У серпні 2016-го року йому поставили діагноз, який для родини прозвучав як вирок: лімфома мантійної зони 3-ї стадії, отриманої внаслідок дії радіації в зоні ЧАЕС багато років тому. Такий висновок зробила спеціальна медична комісія. Минулого року тернополянину довелось пройти цілих 12 хіміотерапій.

Та навіть зараз батько чотирьох дітей вірить в одужання, чекає на трансплантацію, яку після Великодня мають робити в Києві. У близьких віри є достатньо, бракує лише грошей. Операція вартуватиме 200 000 гривень, яких у родини просто немає. Тому надія лише на небайдужих людей, які завжди відгукується на чуже горе, пишуть Тернополяни

Кошти на операцію Андрія Колодницького можна перераховувати на картку "ПриватБанку": 4149 4393 9583 3969. Отримувач: (дружина) Колодницька Наталія Володимирівна. Телефон: 098-277-20-44. Що для нас 20, 50 чи 100 гривень? Відмова від кави, обіду чи квитка в кіно? А для когось ці гроші можуть стати вирішальними у боротьбі за життя. Тож давайте разом творити добро!

Тернопіль ліквідатор хвороба допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі