Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста (фото, відео)

Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста, Дмитро Бондаренко

В Тернополі рятувальники обстежили ТРЦ міста.

Зокрема, провели навчання в "Подолянах" та перевірили "Орнаву".

Як зазначалось раніше, позапланові перевірки проводяться на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 та наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29.03.2018 № 202 «Про здійснення позапланових перевірок». Ними охоплені торгові центри, культурно-видовищні та заклади дозвілля, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням, відповідно до затвердженого переліку та графіку, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

4 квітня співробітниками Управління ДСНС України у Тернопільській області перевірено дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в торговельному центрі «Орнава», розташованому на вул. Живова, 15А, у м.Тернопіль.

Особливу увагу приділено евакуаційним шляхам і виходам, наявності та технічному стану систем автоматичного протипожежного захисту і оповіщення, внутрішньому й зовнішньому протипожежному водопостачанню та первинним засобам пожежогасіння.

За результатами обстеження об’єкту будуть прийняті відповідні рішення. Інформацію щодо стану забезпечення пожежної безпеки буде надано місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

Крім того навчання щодо гасіння пожежі відбулися 5 квітня в ТРЦ "Подоляни".

Відео навчань виклав на своїй сторінці у Фейсбуці Богдан Боденчук.

Переглянути їх можна за посиланням.

Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста (фото, відео), фото-1 Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста (фото, відео), фото-2 Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста (фото, відео), фото-3 Тернопільські рятувальники "гасили пожежу" в найбільших ТРЦ міста (фото, відео), фото-4
ДСНС перевірка навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі