Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото)

Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження, Дмитро Бондаренко

Чимало небайдужих сьогодні прийшло, аби захистити парк Національного відродження від забудови.

Про це на своїй сторінці написав Олег Синовець.

Люди домоглися зупинки техніки.

"Виграно бій, але не війну. Сьогодні в парку зібралося багато людей, попри обмаль часу для проведення акції. Роботи в парку зупинили, техніку вивезли, організували збори та налаштувалися на боротьбу до повної перемоги. Люди налаштовані дуже категорично, і це не може не радувати.

До речі, знайшли багато інших порушень, наприклад у забудівника не було дозволу на підключення до електромережі, даний факт зафіксовано на відео та написано заяву у поліцію. В даний час наші юристи готують позовну заяву до суду", – написав Синовець.

Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-1 Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-2 Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-3 Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-4 Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-5 Активісти вкотре зупинили будівництво у парку Національного відродження (Фото), фото-6
парк будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі