На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО)

На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі, Наталія Наконечна

Лановеччина прощається з контрактником Сергієм Бібко.

Першоквітневі дні принесли тривожну звістку на малу батьківщину рядового Сергія Бібка – в ніч на 3 квітня перестало битися його серце. Осиротіла не лише дружина, дочка та онук, а й вся Лановеччина, мирне життя якої і захищав Сергій на Сході України.

Про це йдеться на сторінці Лановецької районної державної адміністрації.

Останню шану земляку прийшли віддати побратими, представники облдержадміністрації, керівництво району, друзі, колеги та усі ті, хто низько схиляються перед мужністю, силою волі та патріотизмом Сергія. Тихо і легко лягли на могилу квіти, ніби символізуючи, що тут – на рідній лановецькій землі – мир, злагода і все завдяки таким героям як Сергій Бібко.

На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-4 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-5 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-6 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-7 На Тернопільщині на колінах зустріли тіло бійця, який помер на Донбасі (ФОТО), фото-8
Тернопільщина АТО боєць поховання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі