Автомобілісти Тернополя на свій страх та ризик катаються аварійним мостом (відео)

Автомобілісти Тернополя на свій страх та ризик катаються аварійним мостом, Дмитро Бондаренко

Одні ремонтують, інші нищать - пішохідний міст понад білецьким каналом вирішив випробувати на міцність невідомий автомобіліст.

Відео, де іномарка їде аварійним мостом, виклав Vova Shulgay в спільноті Stupid parking Ternopil (фіксація порушень правил паркування в Тернополі) у Фейсбуці.

Переглянути відео можна за посиланням.

"Це всього лиш один, який попався. там ж вроді була якась перегорожа для автомобілів, знесли?", - пише Анатолій Шокало.

"Судячи по колії - не перший. І не останній. А що, власне, автора бентежить?", - додає Петро Андріїшин.

"Що бентежить?

1. міст пішохідний.

2. аварійний на стільки, що всі, хто ризикує там проїхатись знають про це.

а зараз він в стані проїзному завдяки Mike Onyshkiv та небайдужої компанії, які за власний кошт відновили з'їзди з мосту і дали можливість долбодятлам ним користуватися (за асфальт покладений під шумок реанімації гребного каналу я не буду згадувати).

Через це тим, які твердо знають, що цей міст пішохідний, але все ж їдуть, треба дохідливо пояснювати, що так робити не треба, допоки хтось з них не потрапить на екрани національних каналів, завдяки водолазам, які його будуть звідти діставати.

Якщо запитаєтесь - а тобі то шо, най топляться? Скажу - через це ми надовго втратимо кільцевий маршрут довкола озера, хіба ви дуже вірите, що мости в нас будуються за три дні. Аби узагальнити наявну інформацію:

міст в підпорядкуванні управління парків міста Тернополя. По всіх доках він в них числиться як пішохідний. Щоб не бути голослівними, пообіцяли після свят встановити знаки (інформація з перших уст, отримана щойно від Тарас Ковальчук)", - пояснює Ромко Задорожний.

відео: Vova Shulgay
міст авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі