Учасники проекту «Школа помічника депутата» зустрілись із очільником міста

Учасники проекту «Школа помічника депутата» зустрілись із очільником міста, Георгій Шевчук

У Тернополі триває проект «Школа помічника депутата». Впродовж двох місяців для учасників організовують ряд тренінгів від відомих політиків, депутатів, громадських діячів та юристів. За результатами курсу учасники отримають дипломи, а найкращі випускники мають шанс стати помічника ми-консультантами депутатів.

4 квітня у залі засідань міської ради відбулося зустріч очільника Тернополя Сергія Надала з учасниками проекту.

«Міська рада та я особисто завжди активно підтримуємо та співпрацюємо з молоддю, яка проявляє потенціал та прагне позитивних змін у нашому місті та країні, - коментує Сергій Надал. – Саме тому уже протягом декількох років у Тернопільській міській раді діє система стажування для студентів, яка дає можливість ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування та допомагає молодим людям вирішити, чи хочуть вони у майбутньому стати частиною нашої міської ради».

Міський голова також наголосив, що одним із механізмів співпраці органів місцевого самоврядування та молоді є консультативно-дорадчий орган при Тернопільській міській раді – Молодіжна міська рада, до складу якої входить значна частина молодіжних організацій, органів студентського та учнівського самоврядування, і яка покликана забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, що впливають на життя молоді та її участь у суспільному житті міста.

Школа_помічника_депутата проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі