Коли на тернопільських ринках впаде ціна на м’ясо?

Коли на тернопільських ринках впаде ціна на м’ясо?, Антоніна Сімаченко

Сьогодні на тернопільському центральному ринку неабиякий ажіотаж. Попри те, що продукції є безліч, люди шикуються у великі черги. Відповідно продавці й підвищують ціни, на продукцію.

Однак так триватиме недовго, переконує директор ринку Юрій Ворко. І додає, що одразу ж після свят ціни добряче мають знизитися. Тож це найбільш вдалий час, щоб придбати м’ясця перед сезоном шашликів.

«Наступне підвищення цін на м’ясо очікується, як завжди, в перших числах травня, коли люди масово їхатимуть на природу, смажитимуть шашлики», — зауважив пан Ворко.

Директор ринку також зауважив, що, порівняно з іншими продуктами, ціна на які останнім часом зросла більше, ніж удвічі, м’ясо не надто подорожчало, пише Реально

«Кілька років тому ціна на м’ясо була 70-80 гривень, сьогодні – 120-140. Але якщо раніше закуповували м’ясо по 40-45 гривень, то сьогодні – по 65 грн. Відповідно, й ціна зросла. Підприємець мусить і сам заробити, і оренду сплатити, і зарплату продавцям», – додав пан Ворко.

За його словами, процес ціноутворення не можливо контролювати. Адже з 1 липня минулого року Кабінет Міністрів скасував державне регулювання цін на продукти харчування. Тож кожен продавець встановлює власну ціну на той чи інший товар, однак враховуючи певні чинники, найперше – конкуренцію та попит.

Тернопіль ринок м'ясо ціна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі