Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО)

Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього, Наталія Наконечна

У храмі святого апостола Петра в Тернополі, який прославився на всю країну найбільшою різдвяною шопкою, відтепер є нова дивовижа — декорації Гробу Господнього. Їх створили власними силами з нагоди світлого свята Великодня.

Приємно усвідомлювати, що твоя праця приносить плоди, — йдеться на сторінці Лицарів Колумба м. Тернопіль парафії св. ап. Петра. — І ці плоди не гіркі та кислі, а приємні на смак та корисні. Попередній місяць для осередку був дещо напружений, бо вимагав постійної допомоги у створені декорацій Гробу Господнього в нашому храмі. Беручись допомагати у роботі на цим “проектом”, ми на початку слабо розуміли об’єми робіт. Та з Божою допомогою, під керівництвом о. Косми ми все ж таки його закінчили. Подяка о. Космі, який створив проект декорацій Гробу Господнього та провадив основний об’єм робіт, брату Силуану — за створення неперевершених різбляних оздоб, а також всім лицарям, що долучились до робіт, пише "Погляд".

Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-1 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-2 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-3 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-4 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-5 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-6 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-7 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-8 Для храму в Тернополі створили декорації Гробу Господнього (ФОТО), фото-9
Тернопільщина Гріб_Господній храм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі