На Тернопільщині через біль у зубі матір побила власну доньку (фото)

На Тернопільщині через біль у зубі матір побила власну доньку, Антоніна Сімаченко

Ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення належного виховання неповнолітніх дітей – саме за такою статтею понесе відповідальність мешканка села Слов’ятин. Через повну безвідповідальність матері постраждала малолітня донька.

Про те, що дитина виховується в неналежних умовах, правоохоронцям Бережанського відділу поліції повідомила вчитель школи, де навчається дівчинка.  Вона розповіла, що дитина декілька днів пропускала навчання, а до навчального закладу прийшла хвора та зі слідами побоїв.

Працівники поліції та соціальної служби виїхали за місцем проживання дитини та її батьків. Як з'ясувалося, на виховані у мешканки району четверо дітей, однак найгірше ставлення мати проявляє лише до наймолодшої, 9-річної донечки. Напередодні інциденту у дитини розболівся зуб, однак мати замість повести дитину до лікаря, надавала їй стусанів.

Неприйнятними були й умови проживання дітей  - у будинку немає опалення, усюди безлад та бруд. Поліцейські відвезли усіх на обстеження до районної лікарні. На матір складено адмінпротокол згідно статті 184 кодексу країни про адміністративні правопорушення.

На Тернопільщині через біль у зубі матір побила власну доньку (фото), фото-1 На Тернопільщині через біль у зубі матір побила власну доньку (фото), фото-2 На Тернопільщині через біль у зубі матір побила власну доньку (фото), фото-3
Тернопільщина донька матір побої
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі