У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО)

У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху, Наталія Наконечна

Ще одну невеличку родзинку міста створює молодь Тернополя та депутати Молодіжної міської ради. Розфарбовують обмежувачі руху в центрі міста. Для оздоблення півкуль використали орнамент писанки. Розфарбували вже 13 обмежувачів біля Катедри.

Зараз розфарбовано 13 півкуль обмежувачів. Планують розмалювати близько 20.

Акція має назву "Ще одна писанка". До неї долучилися 8 громадських організацій, пише "Доба".

— Розфарбувати обмежувачі руху ідея Молодіжної міської ради. Це двохденна акція, 5 квітня ми розфарбовували обмежувачі біля Архикатедрального собору, а вже 7 квітня ми розфарбуємо півкулі в районі площі з боку вулиці Сагайдачного і також зі сторони бульвару Шевченка. У першій частині акції взяло участь 8 громадських організацій, це приблизно 20 людей. Маємо попередні ескізи, як має виглядати обмежувач, — коментує ДОБІ голова Молодіжної міської організації Леся Голик.

У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-1 У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-2 У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-3 У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-4 У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-5 У Тернополі до Великодня розфарбували обмежувачі руху (ФОТО), фото-6
Тернопільщина розфарбували обмежувачі_руху
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі