На Тернопільщині водій авто наїхав на возика із дитиною

На Тернопільщині водій авто наїхав на возика із дитиною, Дмитро Бондаренко

У Зборові водій авто наїхав на возика із дитиною. На щастя, мама дитини вчасно його зупинила, інакше не обійшлося би без біди.

Про випадок у Фейсбуці написала сама постраждала Тетяна Гамайда.

"Біля кафе "Горнятко кави" водій авто, яке було припарковане на проїжджій частині, здаючи назад, наїхав на коляску з моєю молодшою донькою, яка в той час мирно спала. Я заледве встигла зупинити даного "водія", коли постукала йому рукою по авто - інакше не зреагував би.

Колесом він вже наїхав на колесо в колясці і не зупинявся до мого стуку. почав здавати назад несподівано, коли ми з донькою майже перейшли дорогу. я переходила повільно, в останній момент зупинилася, бо здавалось що водій вміє дивитись в дзеркало заднього виду. але ні.

Вийшовши з машини, сказав що нічого не бачив. і як це я появилась тут теж. мабуть, вибігла йому під колеса. після запитань, для чого йому дзеркало заднього виду в машині - сказав, що не дивився. нікого не було. після 10 повторень "я нічого не бачив" благополучно змився, поки я перейшла з дочкою останній метр дороги.

Трусило ще довго. підбігли люди заспокоювати і пропонували щось. навіть не пам'ятаю. тільки пам'ятаю слова "ви так сильно зблідли. що сталося?", - пише жінка.

Однак в коментарях додає, що дорогу переходила в невстановленому місці.

"Вся сіль в тому, що на весь Зборів є 4 пішохідні переходи. порушувати правила доводиться часто. і приходиться вибирати, де менше небезпеки. в даному випадку був вибір або перейти дорогу на перехресті з поганою видимістю, а тоді вже на пішоході. або перейти дорогу навпроти магазину та кафе", - написала Тетяна Гамайда.

Зборів авто наїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі