За Тернополем згоріло 3 га очерету

За Тернополем згоріло 3 га очерету, Дмитро Бондаренко

За минулі три дні на Тернопільщині зафіксували більше 30 пожеж на природі.

Палії економлять собі час, натомість завдають непоправної шкоди екології.

Із 33 пожеж найбільші виникли на Заліщанщині, в Зборівському та Теребовлянському районах, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

7 квітня16:45. в с. Королівка Заліщицького району виникла пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с.Товсте та місцевим населенням.

9 квітня о 17:48. у с. Присівці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-17 Управління. Під час гасіння пожежі не допущено перекидання вогню на лісосмугу площею 10 га.

18:15. у с. Сущин Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-12 Управління.

17:12. у с. Шляхтинці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с. Шляхтинці. Під час гасіння пожежі не допущено перекидання вогню на лісопосадку площею 5 га.

18:32. у с. Біла Тернопільського району на відкритій території виникла пожежа очерету, окремими осередками, на загальній площі 3 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-1.

ДСНС пожежа підпал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі