На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО)

На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище, Наталія Наконечна

Гаражі, сараї, свійська птиця, кролі, купи гною, сміття та багато різного хламу, це все знаходиться в прибережній смузі р. Гнізна на самовільно зайнятій земельній ділянці рекреаційного призначення парку «Молодіжний» княжого міста Теребовля.

Нагадуємо, що в серпні 2017 року адміністративна комісія при виконавчому комітеті Теребовлянської міської ради, розглянула матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності порушників, які проживають по вул.Січових Стрільців 51Г.

Вважаємо, що 8 місяців було більш ніж достатньо для добровільного звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки парку «Молодіжний» шляхом знесення самочинного будівництва.

Зважаючи на викладене, земельна ділянка підлягає звільненню та приведенню її до стану, придатного для використання за цільовим призначенням. Тому інформуємо відповідні органи для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства України.

На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-4 На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-5 На Тернопільщині незаконно привласнили набережну річки і зробили там сміттєзвалище (ФОТО), фото-6
Тернопільщина сміттєзвалище річка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі