Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей (фото)

Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей, Григорій Андрощук

Компанія «Агропродсервіс» разом з благодійним фондом «Майбутнє сиріт» за участю волонтерів-писанкарів з ТМО СУМ в Україні завершила конкурс «Писанка миру».

Участь в заході взяли майже 50 дітей-сиріт, які виховуються в державних інтернатних закладах. Значна частина дітей вперше тримали писачки, але всі дуже старалися.

За результатами майстер-класу, діти намалювали майже 80 писанок, використавши як традиційні, так і нафантазовані орнаменти.

Журі в складі духівника нашої компанії, Папського місіонераВасиля Баглея, майстрів-писанкарівАндрія Пушкаря(СУМ в Україні) та Тані Семенець (товариство «Вертеп»), митця Тараса Бріля, представника благодійного фонду«Майбутнє сиріт»Ірини Вакалюк обрали 12 замість запланованих 6-ти писанок, що стануть Великоднім подарунком для Папи Римського.

«Цим духовним тематичним подарунком, виготовлення якого притаманне нам – українцям, ми привітаємо Вселенського отця з світлим Христовим воскресінням, проситимемо про молитву за мир в Україні», - зазначив отець Василь Баглей, який і передасть подарунок Папі при особистій аудієнції.

Писанки, що залишилися після конкурсу, прикрасили дерево у фойє компанії.

Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей (фото), фото-1 Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей (фото), фото-2 Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей (фото), фото-3 Папа Римський отримав подарунок від тернопільських дітей (фото), фото-4
Папа подарунок діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі