У Тернополі стартує новий туристичний проект (фото)

У Тернополі стартує новий туристичний проект, Антоніна Сімаченко

Зробити Тернопіль туристичним планують організатори проекту "Вихідні у Тернополі", який стартує вже цієї суботи. Суботні та недільні екскурсії організовують для туристів, так і для місцевих жителів.

Організатори проекту планують запросити до Тернополя 10 тисяч відвідувачів.Перша виїзна екскурсія відбудеться у суботу. Організатори проекту планують показати туристам закриті туристичні об'єкти Збаража та Вишнівця.

— У приклад завжди ставлю місто Львів, як там за 10-15 років значно збільшилася кількість туристів. На жаль, коли туристи зараз приїжджають у Тернопіль місцеві жителі можуть порекомендувати їм подивитись лише став Цей проект направлений на популяризацію пам'яток Тернопілля, як серед місцевих жителів так і приїжджих туристів. Робимо як виїзні суботні екскурсії, так і екскурсії містом у неділю. Коштують виїзні екскурсії близько 250 гривень, а місцеві 50. Перші екскурсії будуть вже цієї суботи, — повідомив ДОБІ голова Туристично-інформаційного центру у місті Тернопіль Тарас Ковальчук.

У Тернополі стартує новий туристичний проект (фото), фото-1 У Тернополі стартує новий туристичний проект (фото), фото-2 У Тернополі стартує новий туристичний проект (фото), фото-3
Тернопіль туристи проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі