Тернопільський національний економічний університет запрошує на інтенсив-курс з фінансової грамотності для школярів «Як стати фінансово успішним?»

Тернопільський національний економічний університет запрошує на інтенсив-курс з фінансової грамотності для школярів «Як стати фін..., Оксана Федоришин

21 квітня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті проходитиме унікальний інтенсив-курс з фінансової грамотності для школярів «Як стати фінансово успішним?».

У рамках курсу професійні тренери навчать дітей уміло складати особистий бюджет, розвивати навики грамотного витрачання коштів та способів заробітку в юному віці, розкажуть про мистецтво заощадження у різних життєвих ситуаціях, підкажуть як виявляти різновиди банківського, телефонного та інтернет-шахрайства.

Інтенсив-курс проходитиме у формі дидактичних тренінгів, воршопів, фінансових ігор і квестів, й розрахований на дітей віком 12-15 років. Курс дасть нагоду розвинути фінансове мислення у дітей, побачити нові можливості для розвитку, навчить шанобливо ставитися до грошей та ефективно управляти ними.

Зареєструватися на участь в інтесив-курсі можна за номером телефону 067 352 68 28, а більше дізнатися на сайтах http://kaf-fin.tneu.edu.ua та https://f-education.jimdo.com або в групі https://www.facebook.com/groups/futureeducationsince2015 .

Тернопільський національний економічний університет запрошує на інтенсив-курс з фінансової грамотності для школярів «Як стати фінансово усп..., фото-1 Тернопільський національний економічний університет запрошує на інтенсив-курс з фінансової грамотності для школярів «Як стати фінансово усп..., фото-2
ТНЕУ новини_ТНЕУ курси_фінансової_грамотності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі