• Головна
  • У Тернополі через неправильне поводження зі зброєю солдат потрапив до травмпункту
10:05, 14 квітня 2018 р.

У Тернополі через неправильне поводження зі зброєю солдат потрапив до травмпункту

У Тернополі через неправильне поводження зі зброєю солдат потрапив до травмпункту
20-річний солдат 44-ої ОАБ, що дислокується у місті Тернопіль, потрапив до медзакладу через травми, що їх отримав під час несення служби у військовій частині.

Інцидент трапився вранці 10 квітня. Військовослужбовцю на ногу наїхала гармата. Сталось це через те, що той неправильно поводився зі зброєю.

В результаті цього «швидка» доправила потерпілого в міський травмпункт. У хлопця діагностували переломи кісток стопи та пальця, гемартроз. Потерпілому надали меддопомогу, після чого відпустили до місця проживання, пише "Тернополяни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #солдат #травмпункт
ТОП новини
"Мобілізація пенсіонерів в Україні, потрібні 60-річні чоловіки з 7-ма ознаками": у ТЦК сказали про новий підхід до призову
Після місяців невідомості: підтвердили загибель захисника з Тернополя
Змітають з полиць, не залишаючи нічого: в Україні стрімко дорожчає популярний продукт харчування, названо актуальні ціни
"Пенсія добряче збільшиться у 3-х груп українців, але тільки за однієї умови": виплати для пенсіонерів суттєво зросуть
Оголошення