Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у мережі "Facebook" написав тернопільський активіст Андрій Кір.

"Нешановна Укрзалізниця! Оприділіться, чи ви сауна на колесах, чи транспортна компанія, бо наразі і те і інше у вас виходить х...!

Ідучи в лазню, я як клієнт, зазвичай очікую за свої кошти отримати, як мінімум хорошу сауну з високою регульованою температурою, басейн, душ, чисті рушники, чисте приміщення і т.д. Зі всього списку у вас наразі наявні лише стабільна температура в купе +27 +30°С і брудне полотенце.

Купуючи квиток на потяг, я як пасажир, очікую як мінімум дістатись з точки А в точку Б, отримавши чисту постіль, чай і кисень щоб дихати, і не зваритись у ваших вагонах.

Наразі у вас вимкнена вентиляція ("заслонки не відкриваються"), відсутнє кондиціонування (яке за законом ОБОВ'ЯЗКОВЕ в вагонах купе та класу люкс. "Бо ще не 23 квітня" - ?), температура у купе вище норми (27° за даними провідника, станом на 20:30. Не говорячи вже про відчуття на верхній полиці), брудна постіль.

Ви відкрили вікна в коридорі, я відкрив двері у купе. Пропонуєте їхати там з носом у форточці? При тому, зараз на вулиці лише ледь +19°, а що буде літом?

Доречі, фото з коридору - сусідній вагон, бо у нашому градусника звісно ж немає.

Розумію, що вам до сраки що люди пишуть, скаржаться, просять, адже як ви відписуєте: кондиціонування у вагоні не передбачене конструкцією. Серйозно?

Якщо ви не можете справитись з елементарними речами - просто бажаю вам зникнути.

З найгіршими побажаннями пасажири потяга #358 Рахів - Київ, 5 вагон, купе #6.

P.S. Так, ми про це повідомили. Так, ми залишили запис. Так, нам обіцяли кондиціонер. Так, в результаті нам сказали, що він не працює.

Ні, чай ще не пив...можливо, смачний", - зазначається у дописі.

Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-1 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-2 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-3 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-4 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-5 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-6 Тернополянин поскаржився на жахливі умови перевезення пасажирів у потягах "Укрзалізниці" (ФОТО), фото-7
Тернополянин потяг скарги Укрзалізниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі