Тернопільські дітлахи також підписують декларації з лікарями (відео)

Тернопільські дітлахи також підписують декларації з лікарями, Антоніна Сімаченко

Декларації, каже головний лікар Тернопільської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович, це сигнал для Національної служби здоров’я України про те, що є пацієнт, який чекає коштів на надання йому допомоги первинної ланки.

Міська дитяча лікарня обслуговує понад 46 тисяч тернопільських діток. Для надання їм медичної допомоги є 54 дільничних педіатри.

Підписати декларацію можна будь-де, не залежно від місця проживання. У кожному медичному закладі розміщена інформація про лікарів, їхню освіту та досвід. Все ж головний лікар радить підписувати декларації з тими спеціалістами, які надають допомогу зараз.

– Якщо пацієнт буде не задоволений наданням послуг свого педіатра, він може спокійно піти до іншого лікаря і з ним підписати нову декларацію. Попередня одразу скасовується, – розповідає Медіатору Андрій Іванович.

Укладання договорів безстрокове. Для оптимізації процесу батьків планово повідомлятимуть коли прийти і підписати декларацію. Кошти для лікування маленьких пацієнтів виділятимуть вже з липня. Згідно з капітаційною ставкою, каже Андрій Артимович, це приблизно 800 гривень в рік на одну дитину. Цих коштів достатньо для забезпечення медичної допомоги первинної ланки.

Тернопіль діти декларація лікар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі