На Тернопільщини висадили липову алею на честь пластуна, який загинув, рятуючи підлітка (фото)

На Тернопільщини висадили липову алею на честь пластуна, який загинув, рятуючи підлітка, Дмитро Бондаренко

В Підгайцях висадили липову алею, аби вшанувати пам'ять Володимира Федорчука — пластуна-сеньйора, який торік так і не зміг витягти в річки підлітка. Загинули обоє.

Дерева в честь пластуна-сеньйора, який був талановитим виховником та борцем за волю України, членом куреня «Сіроманці», учасником Майдану та учасником бойових дій на Сході України, посадили пластуни та місцеві очільники, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Дерева висадили у найбільше пластове свято «День першої пластової присяги».

Також під час окружних урочистостей пластуна-сеньйора Володимира Федорчука посмертно нагородили бронзовим хрестом за геройський чин, порятунок життя поранених під час революції Гідності 2013-2014 р.р., участь в антитерористичній операції на Сході України у 2015 р., а також за спробу врятувати життя юнака Максима Скасківа 20 червня 2017 р. на Дністрі в с. Устя, Монастириського району.

На Тернопільщини висадили липову алею на честь пластуна, який загинув, рятуючи підлітка (фото), фото-1 На Тернопільщини висадили липову алею на честь пластуна, який загинув, рятуючи підлітка (фото), фото-2
Пласт алея Підгайці ВолодимирФедорчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі