У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото)

У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки, Антоніна Сімаченко

Відповідна пропозиція з'явилась на порталі "Відкрите місто". Раніше тут знаходився дитячий садок, потім "Інститут економіки і підприємництва". Зараз будівля закинута.

— На даний час власники не дбають про стан будівлі і прилеглої території. На території скрізь сміття, шприци, "бульбулятори", вікна побиті, все заростає кущами і бур'янами. Складається враження, що будівля не потрібна власникам, але вона може бути корисна місту, — написав Ігор Предко.

Чоловік запропонував у будівлі знову розмістити дитячий садок.

— Було б добре знову розмістити тут дитячий садок (враховуатючи їх брак в Тернополі). Навкруги будівлі достатньо місця для дитячих майданчиків. Для початку, прохання повпливати на відповідальних осіб, з метою приведення території до належного стану. Прохання повідомити поліцію, щоб сюди хоч деколи навідувався патруль, — наголосив тернополянин.

У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото), фото-1 У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото), фото-2 У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото), фото-3 У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото), фото-4 У Тернополі просять відновити і реанімувати закинуте приміщення на проспекті Злуки (фото), фото-5
Тернопіль закинуте_приміщення відновлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі