• Головна
  • На Тернопільщині 2-річний малюк з’їв отруту для щурів
11:35, 17 квітня 2018 р.

На Тернопільщині 2-річний малюк з’їв отруту для щурів

На Тернопільщині 2-річний малюк з’їв отруту для щурів

09 квітня в дитяче відділення Збаразької ЦРКЛ з діагнозом «Гостре отруєння отрутою для гризунів «Капкан» привезли малолітнього хлопчика.

Відомо, що потерпілий із с. Нижчі Луб’янки Збаразького району. 2-річного хлопчика з отруєнням отрутою для гризунів госпіталізовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #малюк #отрута
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення