У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО)

У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії, Наталія Наконечна

Кременець – місто магнолій. Лише на території Кременецького ботанічного саду розквітло 40 дерев. Також таку красу можна побачити у різних куточках міста.

Період цвітіння магнолій різний одні починають із середини квітня, а є сорти котрими можна милуватися і в кінці травня. Особливості цвітіння магнолії у тому, що квіти з’являються на деревах ще задовго до появи листків.

На території ботанічного саду є одинадцять видів магнолій, а ще три гібридних та три декоративних форми.

"Найстарішій магнолії вже за тридцять. Її висадили ще у тодішній станції юних натуралістів. Поповнили колекцію цього року й новими насадженнями", - каже науковий співробітник відділу дендрології Алла Гордійчук.

У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-1 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-2 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-3 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-4 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-5 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-6 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-7 У містечку на Тернопільщині рясно зацвіли магнолії (ФОТО), фото-8

Подивитися на магнолії у ботсаду у період їх цвітіння, можна коли завгодно. Особливо ароматними квіти є в сонячні дні.

Також магнолії розквітли біля гуртожитку педагогічної академії.Також в паркукультури та відпочинку.Та поруч з адмінбудинком.А ще біля ДІАЗу.

Тернопільщина магнолії цвітіння Кременець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі