У тернопільському парку зацвіли райські яблуні (ФОТО)

У тернопільському парку зацвіли райські яблуні, Наталія Наконечна

«Райську алею» висадили у парку Національного відродження у 2013 році. Відтоді деревця уже добряче підросли і щовесни тішать тернополян і гостей міста своїм незвичайним цвітом.

Із посаджених 100 яблуньок 5 зникли. Невідомо чи їх зламали чи вкрали, чи деревця самі не приживилися. Інші якраз починають квітувати. За тиждень-два буде дуже гарно. Біля них люблять фотографуватися відвідувачі парку.Райська яблуня по праву вважається одним з найкрасивіших декоративних рослин (іноді використовується, як підщепи для карликових культурних сортів). Відома в культурі з доісторичних часів і в дикому вигляді в даний час не зустрічається. Назву свою отримала з легкої руки ботаніків, які виділили серед яблуні низької такий вигляд, як парадизка (f. paradisiaca), що в перекладі якраз і означає «райське яблуко». Вона являє собою невелике дерево або чагарник заввишки до 2-3-х метрів. Райські яблука отримали свою назву згідно з безліччю легенд, в яких описується, що саме цей вид яблук покуштувала Єва в Едемському саду. У Європі райські яблука вживають щоб зняти стрес і нормалізувати нервову систему.

Сотня саджанців, якими засадили алею у Тернополі обійшлася у десять тисяч гривень. А оскільки саджанці за свої кошти придбали місцеві підприємці, з міського бюджету на влаштування алеї грошей не виділяли, пише "ЗЗ".

У тернопільському парку зацвіли райські яблуні (ФОТО), фото-1 У тернопільському парку зацвіли райські яблуні (ФОТО), фото-2
Тернопіль цвітіння яблуні парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі