У Тернополі в приміщенні обласної ради відкрилася картинна галерея (фото)

У Тернополі в приміщенні обласної ради відкрилася картинна галерея, Антоніна Сімаченко

Першим свої полотна представив тернопільський митець, член Національної спілки художників України  Михайло Дирбавка. В експозиції 12 живописних полотен.

За словами голови обласної ради Віктора Овчарука, на Тернопільщині проживає та творить багато талановитих, самобутніх митців, і створення такої галереї сприятиме популяризації і їхньої творчості, і живописного  мистецтва загалом. Відтак, роботи тернопільських художників експонуватимуться у приміщенні обласної ради постійно.

Михайло Дирбавка – український художник  прикладного та декоративного мистецтва, спеціалізація — художня різьба по дереву, монументальний та станковий живопис, графіка. Народився 1944 року на Івано-Франківщині. Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. У Тернополі працює та проживає з 1973 року.

Митець широкого творчого діапазону. Займається різьбою по дереву, оформленням інтер’єрів, живописом, графікою. Розписав церкви: св. Миколая у с. Колодне Збаразького району (1992),св. Миколая у Теребовлі (1994), св. Димитрія у с. Чагарі Гусятинського району (1995),Покрови в смт. Гримайлів (2004), у с. Ілавче (2005), Бенева (2006), Красне (2007).

Учасник обласних та всеукраїнських виставок. Мав персональні виставки у Тернополі та Збаражі.

Його твори є в музеях України та в приватних колекціях за кордоном.

У Тернополі в приміщенні обласної ради відкрилася картинна галерея (фото), фото-1 У Тернополі в приміщенні обласної ради відкрилася картинна галерея (фото), фото-2 У Тернополі в приміщенні обласної ради відкрилася картинна галерея (фото), фото-3
Тернопіль обласна_рада картини галерея
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі