Жителі Тернополя розкритикували проект нової розв'язки біля Гаївського моста (фото)

Жителі Тернополя розкритикували проект нової розв'язки біля Гаївського моста, Дмитро Бондаренко

В проекті розв'язки, який пропонують для реалізації біля Гаївського мосту, жителі Тернополя знайшли недоліки.

Обговорення проекту почали у Фейсбуці.

"Чудова, просто чудова розв'зка. Без можливості лівого повороту, з "зебрами" нізвідки в нікуди, з тунелем з розбитої Гайової і незначним трафіком/ Наприклад хтось їде зі сторони Збаразького кільця додому в Гаї. От йому і треба повернути наліво. Теперішня схема руху це дозволяє. Пропонована — ні. Аналогічна ситуація з лівим поворотом у іншому напрямі (з об'їзної на Гайову). ", - написав Kyrylo Chuyko.

"І абсолютну відсутність можливостей для пішоходів. Якби там була обладнана пішохідна доріжка-дуже багато би хто нею користався.Чому при плануванні нових доріг зовсім не дбають про безпеку пішоходів? про велосипедну доріжку я взагалі мовчу...", - коментує Оксана Луцька.

"В Тернополі схеми руху завжди "професійно" розробляються ((( Біля того самого майбутнього Маку коли вмикається лівий поворот з Львівської на Мазепи, вмикається червоне на рух з тієї самої Львівської прямо на Кривоноса. За цих п'ять років чи скільки там вона діє я так і не зрозумів яким чином рух прямо заважатиме лівому повороту, а коштувало це якщо не помиляюсь тисяч 250 з міського бюджету", - пише Андрій Павловський.

"Наліво через направо", - додаж Тарас Семків.

"Перехід надзвичайно зручний буде, для самогубців, якщо машина не зіб'є на повороті то можна в тунель скочити...", - іронізує Оксана Ольховецька.

Жителі Тернополя розкритикували проект нової розв'язки біля Гаївського моста (фото), фото-1
міст ремонт дорога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі