"Ви хочете, щоб ми всі подушились газом разом з дітьми?", - тернополяни у відчаї

"Ви хочете, щоб ми всі подушились газом разом з дітьми?", - тернополяни у відчаї, Наталія Наконечна

Тернополяни б’ють на сполох. Люди, які мешкають на вул. Чернівецька, 48, скаржаться на постійний запах чадного газу в будинках, втім на їхні проблеми, контролюючим службам міста, схоже, байдуже.

Принаймні так вважають тамтешні мешканці, котрі запевняють, що це не трапилось десь нещодавно, а проблема існує вже давно. Про це йдеться у дописі, опублікованому днями на порталі «Відкрите місто».

«По вул. Чернівецька, 48 в будинку комини в аварійному стані, тому в квартирах і коридорі на сходовій клітці чути чадним газом. Залежить від погоди. Це питання вже піднімали неодноразово реакції немає .В будинку 40 квартир, з них 30 квартир з дітьми. Скажіть, ви хочете, щоб ми всі подушились газом разом з дітьми?», — пишуть стурбовані тернополяни.

Люди кажуть, що у них складається враження, що всім на них і дітей просто наплювати. До слова, відколи на вищезгаданому сайті з’явилось це повідомлення, жодна служба так і не відреагувала, лише «переправляли» сповіщення від одного управління в інше. Тож досі питання, яке не дає спокою жителям вул. Чернівецька, 48 залишається відкритим, пише "Тернополяни".

Тернопіль газ скарги діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі