В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото)

В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин, Дмитро Бондаренко

В перинатальному центрі в Тернополі породіллю може заблокувати в туалеті через несправний замок, в палатах страшна спека, а кнопки виклику не працюють - таку картину застав Тарас Ковальчук, дружина якого народжувала там нещодавно.

Про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Рішив підтримати проект #хочубутидобримтатом, тому опишу трохи стан справ, з якими стикнувся при родах у НОВОМУ обласному перетинальному центрі!

1. Мені дивно, хто його приймав у експлуатацію? На фото добавлю, як все криво і горбато та з непрацюючими системами! Кнопка виклику не працює і тому, щоб покликати персонал, дружина встала і знепритомніла у дверях((

2. Ми народжували 6 квітня, на Великдень була прекрасна погода, але у кімнаті до вечора було дуже жарко, на 2 день, я побачив, що, виявляється, батареї стоять на 5! І шкварять на повну((( за 3 дні ніхто ні разу не провітрив кімнату. Чомусь кімнати не обробляють ультрафіолетовими лампами (їх кажуть взагалі нема!!!!). Найголовніше - виявилась прибиральниця, яка після того, як я її відчитав, ще два дні мої дружині виносила мозок, що так не треба!!!

3. Ми робили епідуральну анастезію. Під час неї царапнули оболонку і дружині було реально дуже погано, не могла ходити, паморочилось в голові. Таке буває. Але при правильному лікуванні знімається за 2-3 дні! На 2 день ввечері я приходжу, жінці ще гірше стає, телефоную до нашого лікаря, який приймав пологи, він каже, що йому черговий каже, що все добре!!! Пояснюю, що не так. Потім обіжений черговий каже: "чого ви комусь дзвоните!!!!"

Дякуючи працівниці з реанімації, яка поставила правильне лікування, стали поправлятись!!

Саме ТОП, анестазіолог сказав купити кока колу і пити, сказав, що допоможе!!!!

4. Подвійні стандарти і всяке таке! То в бахілах не можна, то коли не бачать то можна. Коли ліфт ніби працює, але кажуть, що ні. Коли на поверхах немає просто номера поверху і ти не знаєш на якому ти поверсі. Коли ти з собою приносиш усе!!!! Мило, рушники паперові, туалетний папір, а це все не можуть поставити в диспенсири, бо ключа не мають!!!

І саме ТОП, двері в туалет в кімнаті, точніше замок. Вони періодично блокуються, тому вже декілька раз їх вже розбирали і визволяли з пастки породіль!!! Це все у НОВОМУ роддомі!

Чесно, не хотів писати про це все, бо виглядає, як повна зрада. І саме головне, я не знаю, ЯК це змінити. Але може, так само, як пости про яму, щось змінить!", - написав Тарас Ковальчук.

В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-1 В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-2 В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-3 В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-4 В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-5 В перинатальному центрі породіллям радять лікуватись... кока-колою, каже тернополянин (фото), фото-6
фото: Тарас Ковальчук
перинатальний недоліки пологи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі