На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки (ФОТО)

На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки, Наталія Наконечна

Надзвичайна ситуація ледве не сталася в одному із кременецьких подвір. Близько 5 ранку із будинку, 39, на вулиці Льотчиків-Визволителів облетів шмат облицювальної плитки площею близько 1 м кв. На щастя, ніхто з мешканців та перехожих не постраждав.

Про це йдеться на сайті Кременецької міської ради.

На місце пригоди прибули заступник міського голови Володимир Шевчук та кременецькі рятувальники. Завдяки своєчасному втручанню в ситуацію, випадкових жертв та надзвичайної ситуації вдалося уникнути.

Мешканці будинку 39, Кременецька міська рада висловлюють подяку особовому складу та начальнику ДСНСУ в Тернопільській області Георгію Галькевичу за швидке реагування та недопущення надзвичайної ситуації в місті.

На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині з багатоповерхівки відпав шматок облицювальної плитки (ФОТО), фото-4
Тернопільщина плитка шматок багатоповерхівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі