Жителі Тернопільщини можуть скористатися Урядовою програмою «теплі кредити»

Жителі Тернопільщини можуть скористатися Урядовою програмою «теплі кредити», Ірина Герман

Всі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

20% – на придбання «негазових» котлів (35% для субсидіантів),

35% – для утеплення індивідуального житла,

від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож звертайтеся до міського голови чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map », – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» це нагода:

-значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;

-зменшити комунальні рахунки;

-підвищити комфорт в оселях;

-збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що у 2018 р. Уряд виділив 400 млн . грн . на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн . грн . – саме для ОСББ. З початку дії програми у жовтні 2014 р. і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд . грн . «теплих кредитів».

На Тернопільщині, зокрема, станом на 01.01.2018 р. банками « Державний ощадний банк України » та « Укргазбанк » видано 10 625 кредит на загальну суму 195,252 млн . гривень. З них: у 2016 – 4 564 кредитів на суму 72,8 млн . грн . , у 2017 році – 3 426 кредитів на суму 75,2 млн . грн.

Станом на 1 квітня 2018 року в області прийняті місцеві програми з підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків із проведення заходів з енергозбереження у будинках на умовах співфінансування у Заліщицькому районі та містах: Бучач, Кременець, Збараж, Чортків, Теребовля, Тернопіль, смт. Березовиця, Козова та Заводське.

ОДА теплі_кредити Тернопільська_область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі