У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО)

У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик, Наталія Наконечна

У п’ятницю, 20 квітня, на прибудинковій території Лепкого, 14 було облаштовано сучасний дитячий майданчик. Також працівники ПП “Благоустрій” здійснили фарбування елементів дитячого обладнання, що вже встановлене на прибудинковій території.

Впродовж минулого року працівники підприємства такожоблаштували нові дашки над входами до під’їздів до будинку.Також працівники ПП “Благоустрій”облаштували пластикові вікнана сходових клітках перших поверхів будинку, повідомляє Тернопіль житлово-комунальний .

У 2016 році двір Лепкого, 14 був капітально відремонтований. Тут облаштували тротуари та екопарковку,розширили та заасфальтували проїжджу частину. Оскільки вказаний житловий будинок найбільший у Тернополі (у ньому налічується сімнадцять під’їздів), то роботи тут було поділено на дві черги.

У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО), фото-1 У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО), фото-2 У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО), фото-3 У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО), фото-4 У Тернополі з’явився новий дитячий майданчик (ФОТО), фото-5
Тернопіль дитмайданчик новий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі