• Головна
  • У Тернополі відновили водопостачання
15:30, 11 жовтня 2012 р.

У Тернополі відновили водопостачання

Промивку водопровідних мереж і заплановані водоканалом на 9 -10 жовтня ремонтні роботи – завершено.

Водопостачання на мікрорайони «Сонячний», «Східний», «Дружба», «Березовиця», «Кутківці», «Пронятин», «Канада» та навколишні села відновлено.

Як повідомив 0352.com.ua начальник відділу водопровідних насосних станцій КП «Тернопільводоканал» Леонід Ментух, протягом вівторка працівники водопровідної насосної станції №4 здійснили ремонт хлоратора марки ADVAS-2, насосного агрегата №4 марки 300Д/70, зворотного клапана діаметром 400 мм. Працівники водопровідної насосної станції №5 замінили насосний агрегат на свердловині №36, відремонтували насосний агрегат марки Д630/90. Крім цього на обох ВНС проведено профілактичний ремонт електрообладнання. Зокрема, зачистку, дотяжку контактних з’єднань, доливку трансформаторного масла тощо. 

Працівниками водопровідних каналізаційних мереж, як зазначила в. о. начальника відділу ВКМ КП «Тернопільводоканал» Лідія Осіп, було замінено 15 засувок фірми «HAVLE», 8 пожежних гідрантів, а також здійснено профілактичний ремонт 52 засувок.  

Виконані роботи мають забезпечити надійність, безперебійність та високу якість водопостачання міста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення