• Головна
  • У Тернополі викрили аферу із "липовими" медичними довідками
15:46, 25 квітня 2018 р.

У Тернополі викрили аферу із "липовими" медичними довідками

У Тернополі викрили аферу із "липовими" медичними довідками

У Тернополі поліціанти затримали чоловіка, який отримав хабар за медичні довідки. Місцевий житель за вплив на працівників державних установ вимагав у тернополянина 3 тисячі 700 гривень.

За це затриманий пообіцяв безперешкодне та швидке отримання медичних довідок щодо придатності до керування транспортним засобом та не вчинення дій відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»

Протиправну діяльність чоловіка правоохоронці викрили. Йому повідомили про підозру та готують клопотання про застосування запобіжного заходу.  Кримінальне провадження поліціанти відкрили за ст. 369-2 КК України – зловживання впливом. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #аферист #медичні_довідки

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...