Тернополяни кажуть, що фіри і ті кращі за місцеві маршрутки (фото)

Тернополяни кажуть, що фіри і ті кращі за місцеві маршрутки, Дмитро Бондаренко

Обдерті та пописані сидіння в маршрутках вразили жителя Тернополя Володимира Кулака.

Про це чоловік написав у Фейсбуці.

"Це не Африка, це Україна, Тернопіль, я ніколи не їжджу маршрутками, і не знав про таку гірку реальність, а вчора зранку їхав на залізничний вокзал і мав, на що подивитись.. Жах! Країна хвора, це реальність..

Тисячі людей їздить кожен день цим "засобом на колесах", інакше його не назвеш, і ніхто! Народ!, не звертає на таке уваги! Всім це нормально?! Ті, що випустили автобус в рейс, не поважають нікого, контролюючі органи теж. Всім добре?

Поки люди самі себе не почнуть поважати! Змін не буде ніде!!! Зміни мають настати спочатку в голові!!!", - написав чоловік.

"А хто нiвечить крiсла в салонi i малює по них? Водiй, контролюючi органи, уряд, рос. диверсанти чи своi рiдненькi, патрiотичнi галичани, якi не здатнi виховати своїх малолiтнiх балбесiв не калякати в транспортi, не нищити i не ставити недолугi автографи на будинках в мiстi?", - пише Елена Зазуляк.

"В нас в Тунісі досить пристойний транспорт. І ще один плюс: місце в таксі вартує однаково як в маршрутці. Тобто вибір, чим їхати, є. Африка не така вже й забита", - додає Наталія Хаммоуда.

"Та про наші маршрутки можна легенди писати! Корито на колесах і ще до того всього платне!!!! І люди мовчать і користуються тим, навіть не знаю, як назвати ще! Фіра і то краща!", - зауважує Ivanna Ykrainka.

Тернополяни кажуть, що фіри і ті кращі за місцеві маршрутки (фото), фото-1 Тернополяни кажуть, що фіри і ті кращі за місцеві маршрутки (фото), фото-2
фото: Володимр Кулак
маршрутка транспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі