В Тернополі після зустрічі велосипедистки та авто ледь не трапилося біди (відео)

В Тернополі після зустрічі велосипедистки та авто ледь не трапилося біди, Дмитро Бондаренко

Водій авто не пропустив на кільці біля "Маяка" велосипедистку. Жінка впала просто на проїжджій частині.

Зі слів самої велосипедистки, вона обійшлася без травм. Про це Наталя Хамуляк-Гриневич написала у Фейсбуці.

"Друзі, ось що трапилось зі мною днями.

Як роверистка зі стажем, свідома і активна людина, зобов’язана зробити цей допис для того щоб у подібну ситуацію не потрапили ви. Ми європейці. Наша країна також взяла цей курс з усіма їхніми правилами та цінностями, зокрема поваги та відповідальності по відношенню один до одного. Щороку у нашому маленькому містечку стає все більше велосипедистів, тому:

АВТОМОБІЛІСТИ, пам’ятайте вело сезон відкрито! Закликаю водіїв автомобілів завжди пам’ятати, що велосипедист у сотні разів менше захищений, тому будьте дуже уважні. Велосипедисти, як і ви, повноправні учасники дорожнього руху, у яких із засобів захисту, можливо, є шолом і власні треновані м’язи.

ПІШОХОДИ, думаю нам зараз не за ширину вело доріжок у парках треба сперечатись , а навчитись поважати один одного. Розмежувальні лінії, які зараз є у парках, малюються не просто так. Вони слугують бар’єром між нами. Часто чую від пішоходів, що їх вже дістали ті роверисти і мовляв хай їздять собі по дорогах. То на цьому відео ви чітко можете побачити що може бути з велосипедистом на дорозі. Тому наявна вело інфраструктура , яка розвинута поки тільки у наших парках, є одне з найбільш безпечних місць для нашого катання.

ВЕЛОСИПЕДИСТИ, забудьте про те що вас десь хтось має пропустити, «читайте» дорогу самі, бережіть себе, використовуйте захисні шоломи та обов’язково дотримуйтесь правил дорожнього руху! Ми та категорія, із трьох перечислених, яким найважче! Бо по тротуарі нам зась їздити, у парках навіть на вело доріжках на нас теж косо дивляться а на проїжджій частині усім на нас взагалі байдуже, нас не бачать чи не хочуть бачити - там ми як жива мішень.

ВЛАДО, активніше розбудовуйте вело інфраструктуру міста, не зупиняйтесь на вже зробленому, співпрацюйте і дослухайтесь до порад людей, які розуміються в даному питанні і самі є велосипедистами.

Цим відео і дописом загалом, я нікого не звинувачую і не виставляю ніяких претензій. Просто подивіться і зробіть висновки кожен для себе. Мій висновок такий – куплю собі шолома!", - йдеться в дописі.

авто дорога ПДР велосипед
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі