Впродовж вихідних тернополяни мають нагоду відвідати цикл надзвичайних екскурсій

Впродовж вихідних тернополяни мають нагоду відвідати цикл надзвичайних екскурсій, Наталія Наконечна

Про це йдеться у спільноті "Туристично-Інформаційний центр м.Тернополя" у мережі "Facebook".

28 КВІТНЯ. СУБОТА. НЕВІДОМІ ПЕРЛИНИ ТЕРНОПІЛЛЯ.Фантастичні краєвиди, бомбезні пам’ятки та загадки на які багаті невеликі приміські села Буцнів та Острів! Величний віадук, майже як в Хогвартсі, костел знаменитого архітектора Ю.Захаревича, Буцнівська плачуча чудотворна ікона, цілюще джерело і забута історія… Кожен знайде для себе що подивитись! Природа, історія, архітектура, релігія! Іце все в одній екскурсії!! Виїжджаємо 9.00 від ТІЦа, вартість 150 грн/людина, вхідних квитків немає. Екскурсовод Сергій Ткачов.

29 КВІТНЯ НЕДІЛЯ ТЕРНОПІЛЬ У ПЕРШІЙ СВІТОВІЙ.Окупації, шпигунські пристрасті,страшні руйнування 1917 р. та тернополяни у цьому вихорі…У цій війні українці опинилися між двох ворожих імперій – Російської та Австро-Угорської. За підрахунками істориків, з обох боків фронту опинилися більше 4,5 млн. українців. Не оминула лиха година і Тернопіль. місце зустрічі пам’ятник наймолодшому воїнові 1-ої світової(зупинка «готель Галичина») Вартість як, завжди 50 грн з людиниВиходимо 12.00 – зупинка “готель Галичина “біля озера. Екскурсовод Сергій Ткачов- історик, педагог, автор багатьох статей.

29 КВІТНЯ НЕДІЛЯ ЗБІРНА ЕКСКУРСІЯ ПО КАТЕДРІ Спустимось на 5 метрів під землю і піднімемось на 22 метри над землею! Зайдемо в музей Крипту та зробимо крутезні фотки з висоти пташиного польоту!19:15 виходимо від ТІЦа, вартість 50 грн/людина Екскурсовод Oksana Lenchuk.

2 ТРАВНЯ СЕРЕДА ЗБІРНА ЕКСКУРСІЯ ПО КАТЕДРІ Спустимось на 5 метрів під землю і піднімемось на 22 метри над землею! Зайдемо в музей Крипту та зробимо крутезні фотки з висоти пташиного польоту!19:15 виходимо від ТІЦа, вартість 50 грн/людина.

Тернопільщина екскурсії вихідні екскурсовод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі