Нападника, який “підрізав” колишнього тернопільського депутата, оголосили у розшук

Нападника, який “підрізав” колишнього тернопільського депутата, оголосили у розшук, Антоніна Сімаченко

Нападника на колишнього депутата Ігоря Турського не можуть заарештувати тому, що він переховується від слідства. А для оголошення підозри його спільникам недостатньо доказів. Тому наразі цей злочин  залишається не розкритим.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол, пише зз

– На третій день після вчинення злочину ми знали осіб, які брали участь у нападі, всіх, хто приїжджав разом з тим, хто наносив удар ножем, – каже Олександр Богомол. – Проводили декілька днів оперативні заходи. Коли отримали інформацію, що знищуються сліди злочину і підчищається інформація, яка могла бути важливою для слідства, було проведено обшуки і встановлено всіх осіб. У процесі розслідування нам вдалося довести вину і оголосити про підозру одній особі. Ця особа на даний час від слідства переховується і оголошена офіційно у розшук. Судом видано дозвіл на його затримання. Анкетні дані інших фігурантів, які були разом з нападником, також встановлені. Однак за тією інформацією, яку мені надало слідство, на сьогодні не достатньо доказової бази для того, щоб оголосити їм про підозру. Над розкриттям цього злочину на першому етапі працювало майже 60 поліцейських. Похвалитися такою кількістю залучених сил і засобів по інших злочинах не можу. Щодня на території області стається близько 50 злочинів. Вважаю, що тих сил, засобів і можливостей, які  ми мали, ми використали всі. Потерпіла сторона може оцінити роботу поліції вивчивши матеріали кримінального провадження.

Тернопіль нападник депутат розшук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі