У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО)

У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу, Наталія Наконечна

Активісти знесли огорожу навколо будови "Вуличної академії". Люди організували цілодобове чергування на об'єкті.

У неділю о 17.00 на Співочому полі планують провести чергову акцію "Врятуй парк!"На віче зібралося понад сто чоловік, люди знесли частину огорожі і пройшли на місце забудови. Охорона не перешкоджає. На місці забудови також є правоохоронці. Як повідомляє наш кореспондент, люди планують винести будматеріали за територію, зробити з них барикаду і влаштувати чергування на об'єкті, пише "20 хвилин".

Упродовж вихідних активісти збиратимуть підписи під петицією до Президента із проханням врятувати парк. А у неділю, 29 квітня, проведуть акцію на Співочому полі. Нагадаємо, щоб привернути увагу громадськості активісти влаштовували акцію на Театральному майдані, кілька разів збиралися на об'єкті, приходили на сесію міської ради і мали інциденти з охороною парку, у тому числі, сьогодні. Після останньої сесії Тернопільської міської радибудівництво в парку повинні були призупинити до рішення суду, однак роботи продовжували. Це і стало поштовхом до рішучих дій активістів.

У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-5 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-6 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-7 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-8 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-9 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-10 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-11 У Тернополі в парку Національного відродження люди знесли огорожу (ФОТО+ВІДЕО), фото-12
Тернопіль парк віче активісти будова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі