Не всім тернопільським пенсіонерам підвищили виплати

Не всім тернопільським пенсіонерам підвищили виплати , Антоніна Сімаченко

Працюючим пенсіонерам на Тернопільщині перерахували пенсії. Проте підвищили виплати не всім. Розмір підвищення залежав від стажу, а також багатьох інших факторів.

Перераховували виплати особам пенсійного віку, які продовжували працювати не менше року після призначення пенсії. Таких в області – понад 60 тисяч. Підвищили виплати після перерахунку для 40 тисяч краян пенсійного віку. Середній рівень підвищення – 32 гривні.

«Кожен працюючий пенсіонер, який продовжував працювати не менше двадцяти чотирьох місяців після призначення пенсії, має право на перерахунок. Якщо раніше для проведення перерахунку людині необхідно було відвідати відповідне управління Пенсійного фонду, то з першого квітня органи Пенсійного фонду проводять перерахунки без звернення людини. Проте при бажанні кожна людина має право особисто звернутися для перерахунку пенсій», – каже зз заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Володимир Івахов.

На Тернопільщині нараховують понад 291 тисячу пенсіонерів. Середній розмір виплат – 1600 гривень. Порівняно із загальноукраїнськими показниками, пенсіонери Тернопільщини отримують майже найменше в державі.

Тернопільщина пенсіонери перерахунок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі