На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото)

На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці», Антоніна Сімаченко

Понад триста хлопців та дівчат з різних куточків України приїхали на Шумщину. Уже 16 років поспіль на місці бою між військами НКВД і силами УПА, який відбувався з 21 по 25 квітня 1944  року, молодь проводить теренову гру «Гурби-Антонівці».

Це не змагання заради змагання, кажуть організатори з Молодіжного націоналістичного конгресу. Це патріотичний та виховний вишкіл, адже учасники поринають  в атмосферу національно-визвольних змагань, вивчають історію, навчаються виживати в екстремальних умовах, гартують дух та волю, самовдосконалюються. Це і екологічний та консолідуючий захід, бо це жива школа братерства і командної роботи. Гра триває 60 годин безперервно на території 20 квадратних кілометрів.

«Популяризація бою та вшанування українських героїв – це і є основна мета проведення теренової гри. Кожен учасник усвідомлює, що приїхав у ліс не для того, щоб драйвово провести час, а прагне загартувати себе, певною мірою спробувати пожити у ролі повстанця. Тут гартуються справжні патріоти», - наголосила голова МНК Соломія Фаріон.

Наступного року відзначатиметься 75-та річниця бою в урочищі Гурби. Організатори планують запросити до гри команди з різних військових навчальних закладів України.

Завершиться гра 1 травня.

На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-1 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-2 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-3 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-4 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-5 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-6 На Тернопільщині розпочалася найбільша теренова гра «Гурби-Антонівці» (фото), фото-7
Тернопільщина теренова_гра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі